Lakier hybrydowy 5 w 1 – skróć czas swojego manicure

Manicure hybrydowy to najbardziej popularny rodzaj manicure, z pewnością najczęściej wybierany przez klientki salonów. Teraz można nie tylko wykonać go w domu, ale także można zrobić to za pomocą jednego produktu.

Lakier hybrydowy 5 w 1 – jak używać?

To produkt idealny dla osób zabieganych, ale chcących mieć perfekcyjny manicure. Zwykle wykonując manicure hybrydowy, potrzebujemy czasu na nakładanie i utwardzanie kolejnych warstw: bazy, lakieru, topu, a niekiedy jeszcze nadbudowy i przedłużenia. Powtarzanie czynności kolejno przy każdym z nich jest nużące i czasochłonne. Co więcej, zwiększa się ryzyko, że coś pójdzie nie tak i trzeba będzie paznokieć zmywać, po czym malować od nowa. Teraz na rynku jest produkt, który łączy wszystkie wymienione zadania: lakier hybrydowy 5 w 1.

Jak używać lakieru 5 w 1?

Jeśli umiesz już robić manicure hybrydowy, to ten lakier niczym cię nie zaskoczy. Zasada użycia lakieru 5 w 1 jest taka sama jak zawsze przy wykonywaniu manicure hybrydowego, czyli:

  • najpierw oczyszczamy i odtłuszczamy paznokcie,
  • nakładamy produkt,
  • utwardzamy w lampie UV,
  • ponownie odtłuszczamy.

I gotowe. Tak po prostu, jednym produktem, bez osobnej bazy czy topu. Przy użyciu lakieru 5 w 1 możesz mieć paznokcie jak z salonu i o wyjątkowej wytrzymałości w mniej niż pół godziny.

Przeczytaj również:  Co warto wiedzieć na temat trądziku wywołanego u dorosłych i jak go leczyć?

5 w 1, czyli właściwie co?

Lakier hybrydowy 5 w 1 pełni jednocześnie funkcję bazy, nadbudowy, wydłużenia, lakieru i topu. To właśnie dlatego możesz wykonać nim domowy manicure w o wiele krótszym czasie, niż używając zwykłych produktów. Jeśli dotychczas podczas malowania paznokci oglądałaś cały sezon ulubionego serialu, to mamy dla ciebie złą wiadomość… a właściwie dobrą: po pierwszym odcinku będziesz się mogła w pełni skupić na kolejnych, zamiast co chwilę zerkać na paznokcie.

Dla kogo przeznaczone są lakiery 5 w 1?

Wybierz lakier hybrydowy 5 w 1, jeśli:

  • robisz manicure sama w domu,
  • wolisz hybrydę niż klasyczne malowanie paznokci,
  • masz lampę UV,
  • zależy ci na dobrym efekcie,
  • nie chcesz poświęcać na manicure więcej czasu niż to konieczne.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Jeśli nie masz czasu na cały sezon serialu – a tym bardziej na długie wykonywanie manicure – to lakier hybrydowy 5 w 1 powstał prawdopodobnie właśnie dla ciebie. W tym produkcie od początku chodzi o to, żeby było łatwiej i szybciej. Po usunięciu starej warstwy lakieru i opracowaniu skórek, a także zmatowieniu płytki pozostaje ci już tylko jeden krok, zamiast kolejnych kilku.

Przeczytaj również:  Czym są pryszcze i czy warto je wyciskać?

Nie bez znaczenia jest też fakt, że używając lakierów 5 w 1, kupujesz tylko jeden produkt zamiast trzech lub pięciu. Wydajesz więc, co oczywiste, dużo mniej pieniędzy. Jeśli chcesz, możesz łączyć lakier 5 w 1 ze swoją ulubioną bazą, ale po prostu nie ma takiej potrzeby. Lakier ten może więc stać się kolejnym w twojej imponującej kolekcji, ale równie dobrze – jedynym, który kupujesz. Zwłaszcza że prawdopodobnie zakochasz się w nim po pierwszym użyciu.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Wytrzymałość lakieru hybrydowego 5 w 1 jest taka sama jak przy użyciu osobnych produktów do hybrydy. Jak zawsze trwałość manicure zależy od tego, jak bardzo na co dzień będziesz dbać o paznokcie, czy nie wystawiasz ich na nadmierne próby (w rodzaju podważania czegoś paznokciem) i jak szybko rosną twoje paznokcie.